Automatyka do bram


Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy:

Firma Nice Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet.
Nice dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. "Nice ułatwia życie" – to hasło i jednoczeœnie misja firmy. Produkty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodnośœć. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

Nice Polska już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakoœciowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakoœcią zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecnoœć w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł "„LIDER RYNKU - Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet"” potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniając swoją zdecydowaną przewagę konkurencyjną.


  • do bram skrzydłowych
  • do bram przesuwnych
  • do bram garażowych


  • metaloplastyka, elementy kute, wyrób i sprzedaż, hurt-detal, ogrodzenia, balustrady, kowalstwo | Design: AK Consulting