Bramy garażowe


Nice Classic (przetłoczenia wąskie)

Bramy garażowe o gładkiej strukturze powierzchni sekcji typu Silk z wąskimi przetłoczeniami poziomymi. Brama ta stanowi wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie idealnie komponujące się zarówno z nowoczesną, jak i klasyczną architekturą domu.

Specyfikacja PDF


Nice Premium (przetłoczenia szerokie)

Bramy garażowe o gładkiej strukturze powierzchni typu Silk z szerokimi przetłoczeniami poziomymi stanowi połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji bramy, zwłaszcza w okleinach drewnopodobnych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. Brama garażowa w tym modelu stanowi rozwiązanie idealnie komponujące się zarówno
w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.

Specyfikacja PDFNice Design (bez przetłoczeń)

Bramy garażowe o gładkiej strukturze powierzchni sekcji typu Silk bez przetłoczeń poziomych zachwyca prostotą formy i elegancją. Brama garażowa w tym modelu idealnie prezentuje się w nowoczesnych budynkach.

Specyfikacja PDF 


Akcesoria

Mnogość dostępnych akcesoriów i wyposażenia dodatkowego bram garażowych Nice, zarówno w opcji sterowania ręcznego jak i automa-tycznego, daje Państwu niezwykłą swobodę dostosowania bramy do różnych warunków montażowych a także elastyczność rozszerzania właściwości użytkowych.

Specyfikacja PDF

 

 

Paleta dostępnych kolorów

Paleta kolorów i oklein drewnopodobnych dostępnych w segmentowych bramach garażowych Nice powstała w odpowiedzi na bieżące potrzeby i trendy w nowoczesnym budownictwie. Różnorodność dostępnych kolorów daje nieograniczone możliwości w kreowaniu wyglądu bramy wkomponowanej w architekturę budynku i otoczenia

Kolory podstawowe - dwa najbardziej klasyczne kolory, biel i brąz sepia, dostępne zawsze w bardzo atrakcyjnej cenie

Kolory standardowe - srebrne aluminium, szary sygnalizacyjny, antracyt oraz brąz czekoladowy - cztery kolory idealnie dopasowane do aktualnych trendów kolorystycznych. Bramy garażowe w tych kolorach poszukiwane są zarówno w przypadku klasycznego jak i nowoczesnego budownictwa.

Okleiny drewnopodobne - złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester - stanowią grupę najbardziej poszukiwanych dekorów drewnopodobnych wśród klientów. Bramy garażowe o wyglądzie i barwach przypominających prawdziwe drewno zdają się nigdy nie tracić na swej atrakcyjności.

Kolory na zamówienie - niemal nieograniczone możliwości lakierowania powierzchni bramy garażowej na wybrany kolor z palety RAL (z wyłączeniem kolorów perłowych, metalizowanych i fluorescencyjnych), w przypadku oferty segmentowych bram garażowych Nice dostępne jest w jednej z najatrakcyjniejszych cen obowiązujących na rynku. Możliwość taka stanowi doskonałe uzupełnienie kolorów standardowych i daje pełną swobodę kreowania wyglądu bramy.

Specyfikacja PDF

 

metaloplastyka, elementy kute, wyrób i sprzedaż, hurt-detal, ogrodzenia, balustrady, kowalstwo | Design: AK Consulting